Bilgisayara dosya aktarma sorunu?

0 oy
50 gösterim
22 Ağustos 2018 HDD - Sabit Disk kategorisinde antik43 (120 puan) sordu
22 Ağustos 2018 antik43 düzenledi
Merhaba benim sorunum. Ben Bilgisayarıma fotoğraflarımı ve videolarımı veya resimlerimi atacağım bilgisayara ama bir sorunum var.

---Şimdi benim galeride yani telefonumun galerisinde 1000 küsür resim var ama bunları dosya yöneticisinde o kadar göstermiyor. Yani aynı albüm galeride de var Dosya yöneticisinde de var. dosya yöneticisi Camera albümünde resimler var.Ama mesela benim galeride fotoğraflarım da yani galeride mesela fotoğraflar albümünde 1000 küsür fotoğrafım var aynı albüm olarak dosya yöneticisinde ise 300 küsür fotoğraf var Bu sorun neden oluyor Ben dosyalarımı tam bir şekilde aktaramıyorum galerideki fotoğraflarım daha çok oluyor ama dosya yöneticisinde ki fotoğraflarım 300 küsür oluyor Neden dosya yöneticisinde ki aynı albümdeki fotoğraflarım galerideki fotoğraflarından az gösteriliyor ben USB ile bilgisayara fotoğraf atmak istiyorum ve tam bir şekilde atamıyorum neden bu sorun oluyor.
Buse yöneticisindeki Tech Camera albümünde değil diğer mesela WhatsApp Images Whatsapp video bu tür albümlerde de dosya yöneticisinde az gösteriyor ama galeride çok gösteriyor resim video bunun çözümünü Lütfen gösterir misiniz Yardımcı olabilir misiniz Neden böyle oluyor Ben Bilgisayarıma dosyalarımı aktaramıyorum galerideki dosyaları Bilgisayarıma aktaramıyorum USB ye taktığımda bilgisayara dosya yöneticisinde ki dosyalar gösteriyor Aslında galerideki dosyaları USB ile gösterse resimlerimi atacağım ama dosya yöneticisindeki dosyalara gösterdiği için resimlerimi tam atamıyorum eksik oluyor diğer resimlerim galeride kalıyor Aynı resimi dosya yöneticisinden bilgisayara attığımda aynı resim galeride kalıyor Lütfen buna bir çözüm bulun Biraz uzun oldu ama lütfen Yardımcı olabilir misiniz derdimi anlattım o kadar Lütfen yardımcı olabilir misiniz
 Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Sponsorlu Baglantilar

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 107 gösterim
0 oy
0 cevap 19 gösterim
0 oy
1 cevap 37 gösterim
0 oy
0 cevap 20 gösterim
0 oy
0 cevap 6 gösterim
0 oy
0 cevap 16 gösterim
0 oy
1 cevap 22 gösterim
0 oy
1 cevap 42 gösterim
...